جمعه 22 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب کلیات فلسفه زینب شکیبی+PDF

کتاب کلیات فلسفه زینب شکیبی+PDF

کتاب کلیات فلسفه زینب شکیبی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب زینب شکیبی دارای متون ساده و روان در زمینه روانشناسی است که توسط انتشارات پیام نور طراحی و تنظیم شده است و یکی از ویژگی های این کتاب خودآموزی بودن مطالب این کتاب برای دانش آموزان و به دلیل پایه است. این دانشگاه که به صورت آفلاین و از راه دور است، مطالب باید به گونه ای طراحی و تدوین شود که دانشجو برای درس مربوطه نیازی به حضور استاد نداشته باشد و دانشجو فقط با تکیه بر کتاب و اطلاعات لازم را در امتحانات خود داشته باشند.

فلسفه عمومی زینب شکیبی pdf

در این مقاله برای آشنایی بیشتر با مطالب کتاب فلسفه زینب شکیبی چند نمونه سوال طراحی کرده ایم که شما را با این کتاب بیشتر آشنا می کند. چند نمونه سوال فلسفه عمومی و آشنایی با فلسفه اسلامی زینب شکیبی: ارسطو بنیانگذار فلسفه کدام فیلسوف است؟ ? 1-تالوس 2-افلاطون 3-آنامسیندر4-آناکسیمنس پاسخ: گزینه الف ارسطو معتقد است که تالس بنیانگذار فلسفه است، صفحه 6 کتاب و سوال دوم طرح شده از این کتاب: بحث وحدت در کثرت را چه کسی مطرح کرد؟ 1- هراکلیتوس 2- لوکیپوس 3- لائوتسه 4- تالس پاسخ: گزینه د در صفحه 7 کتاب و در نهایت آخرین سؤال از تعلیم دوم که باعث می شود اندیشه تالس رنگ و بوی فلسفی به خود بگیرد کدام گزینه است؟ 1- جاندار بودن جمادات 2- تعدد عوالم 3- هوا ماده عالم است 4- آب را منشأ اشیا نمی داند پاسخ: گزینه الف تالس آهن ربا را جاندار می داند (یعنی جانداری جمادات) صفحه 7 کتاب

دانلود کتاب PDF کتاب فلسفه دکتر زینب شکیبی PDF

کتاب «فلسفه عمومی» نوشته زینب شکیبی، سیدعلی علم الهادی و جلال پیکانی است که توسط انتشارات دانشگاه پیام نور گردآوری شده است و درس «فلسفه عمومی» یکی از دروس مشترک بین رشته های وسیع انسانی است. علوم، و آنچه در عنوان این رشته در برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تأیید شده است بیان شده است که نشان می دهد هدف اصلی از تعریف درس مذکور در قالب دو واحد برای این رشته ها، آشنایی دانشجویان است. با درس عمومی تفکر فلسفی و این امر به دو دلیل برای دانشجویان رشته علوم انسانی اتفاق می افتد. نکته مهم: دلیل اول این است که آشنایی با فلسفه و چگونگی تحول آراء فیلسوفان موجب تقویت بینش انتقادی دانشجویان می شود و دلیل دوم این است که درک عمیق نظریه ها و اندیشه ها در حوزه های مختلف علوم انسانی در گرو آشنایی با مطالب اضافی است. فلسفه ها، که به نوبه خود نیازمند یک آشنایی کلی است. و خلاصه ای از مطالب فلسفه ناب و سیر تحول آراء فلاسفه است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/general-philosophy/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اخلاق حرفه ای در مدیریت با رویکرد اسلامی محمد مهدی پرهیزگار 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین