یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیکتاب روانشناسی ژنتیک تحول روانی از تولد تا پیری محمود منصور+PDF

کتاب روانشناسی ژنتیک تحول روانی از تولد تا پیری محمود منصور+PDF

کتاب روانشناسی ژنتیک تحول روانی از تولد تا پیری محمود منصور+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب روانشناسی ژنتیک از سری کتاب های آموزشی دانشگاه های کشور می باشد که به بررسی و بحث در زمینه رشد روانی از بدو تولد تا پیری می پردازد که توسط محمود منصور طراحی و تنظیم شده است و همچنین در این کتاب آمده است. مباحث را به طور کامل توضیح داده است.

روانشناسی ژنتیک رشد روانی از تولد تا پیری محمود منصور

کتاب روانشناسی ژنتیک شامل موضوعات و مطالب متنوع و گسترده ای است که در رابطه با هر یک از این مباحث اطلاعات جامع و مفصلی بیان شده است و ایشان تمام تلاش خود را به کار گرفته تا تمامی مفاهیم و مطالب مندرج در این کتاب را درک کند. برای همه دانش آموزان است تا هر دانش آموز با هر سطح علمی بتواند مطالب این کتاب را مطالعه کند و با مراجعه به این کتاب بهترین نتیجه ممکن را در امتحانات خود بگیرد.

روانشناسی ژنتیک رشد روانی از تولد تا پیری منصور

کتاب روانشناسی ژنتیک که با موضوع رشد ذهنی از بدو تولد تا پیری نوشته شده است شامل مباحثی از قبیل: روانشناسی، روانشناسی ژنتیک، نظام روانکاوی، بازتاب شناسی تکاملی می باشد که به صورت روان و ساده به بحث در مورد این مباحث می پردازد. در محتوای آن وی برای آشنایی بیشتر با مطالب این کتاب که با توجه به نیاز دانشجویان روانشناسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکتری نوشته شده است، سیستم افراد مشهور و برجسته جهان را تشریح کرده است. به عنوان منبع اصلی ذکر شده و درس مهمی در روانشناسی رشد به حساب می آید.

کتاب روانشناسی ژنتیک رشد روانی از تولد تا پیری

تمامی مطالب و مفاهیم این کتاب در 16 فصل گردآوری و تهیه شده است که در ابتدای این کتاب مطالب و مفاهیم مرتبط با دیدگاه ها و روش ها ارائه شده است و همچنین در ادامه این فصل بحث هایی تحت عنوان عنوان وی مواردی مانند نظام والون، نظام روانکاوی، دوران کودکی و نوجوانی را مورد بررسی و بحث قرار داده است و در پایان این کتاب در فصل آخر که با عنوان تقلید نام دارد، مطالبی را در این زمینه ارائه کرده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/genetic-psychology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب ادله اثبات دعوا عباس کریمی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین