سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب بهداشت و تغذیه مادر و کودک اسماعیل دل پیشه+PDF

کتاب بهداشت و تغذیه مادر و کودک اسماعیل دل پیشه+PDF

کتاب بهداشت و تغذیه مادر و کودک اسماعیل دل پیشه+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

سلامت مادر و کودک یکی از جنبه های اساسی خدمات بهداشتی محسوب می شود که تمامی ویژگی های اولویت انتخاب در برنامه های اجرایی را داراست، زیرا مادران و فرزندانشان بیش از سایر افراد جامعه تحت تأثیر عوامل خطر محیطی قرار دارند. به دلیل آسیب پذیری بالایی که در برابر این بیماری دارند، بیشتر در معرض تاخیر در رشد، ناتوانی و مرگ هستند.

کتاب سلامت و تغذیه مادر و کودک پیام نور pdf

سلامت مادر و کودک یکی از حوزه‌های مهم و اساسی خدمات بهداشتی و درمانی است که تمامی ویژگی‌های اولویت‌بندی در برنامه‌های اجرایی را داراست، زیرا مادران و فرزندانشان بیش از سایر افراد در این زمینه آسیب‌پذیر هستند و به دلیل آسیب‌پذیری، آنها بیشتر در معرض بیماری، توقف رشد، ناتوانی و مرگ هستند و گرسنگی و سوء تغذیه به اشکال مختلف باعث بیش از 50 درصد مرگ و میر کودکان و خردسالان می شود و این کتاب برای یادگیری تا حد امکان دانش آموزان طراحی و سازماندهی شده است. به گونه ای که محتوای آن خودآموز باشد.

کتاب سلامت و تغذیه مادر و کودک پریوش حلم سرشت

با توجه به ویژگی های این کتاب که دارای نثر و محتوای روان و قابل درک برای همگان است و طبقه بندی و تقسیم بندی موضوعات کتاب باعث شده است که دسترسی به مطالب و موضوعات راحت تر شود و تمامی مطالب موجود در حافظه شما بماند. بهتر. در پایان هر فصل تعدادی سوال برای پاسخگویی دانشجویان جمع آوری شده است و همچنین معادل های انگلیسی مفاهیم و اصطلاحات اصلی درس در انتهای کتاب بیان شده است.

دانلود کتاب سلامت و تغذیه مادر و کودک

و در نهایت در رابطه با این کتاب معتبر و برجسته می توان گفت که یکی از کامل ترین کتاب های موجود در این زمینه محسوب می شود و با توجه به ساختار و پایه آموزشی پیام نور که به صورت نیمه حاضر است، تمامی مطالب این کتاب باید طوری طراحی شده باشد که دانشجو بتواند بدون نیاز به استاد در این دوره، تمامی مطالب موجود را به طور کامل یاد بگیرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/maternal-health-and-nutrition/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تئوری و سیاست های اقتصاد کلان ویلیام اچ برانسون 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین