یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب تحلیل و طراحی مدار های الکترونیک جلد ۱ تقی شفیعی+PDF

کتاب تحلیل و طراحی مدار های الکترونیک جلد ۱ تقی شفیعی+PDF

کتاب تحلیل و طراحی مدار های الکترونیک جلد ۱ تقی شفیعی+PDF  برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب از سری کتاب های آموزشی پرطرفدار در بین دانش آموزان عزیز می باشد که با توجه به محتوای کامل و جامع در زمینه مدارهای الکترونیکی که دارای نثری روان، ساده و قابل فهم می باشد، این کتاب یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب ها در این منطقه تبدیل شده است.

دانلود PDF کتاب الکترونیکی 1

وی در طراحی و ویرایش کتاب تحلیل و طراحی مدارهای الکترونیکی جلد 1 اثر تقی شفیعی سعی کرد با جمع آوری مطالب فراوان از انواع مسائل و همچنین طبقه بندی و بیان روش های تحلیلی مناسب کتابی نسبتا کامل در اختیار دانش آموزان قرار دهد. . از سری ویژگی های متمایز کتاب تحلیل و طراحی مدارهای الکترونیکی جلد 1 تقی شفیعی از انتشارات شیخ بهایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خلاصه تقسیم بندی شده مطالب درس الکترونیک 1

پاسخ کامل به بیش از 350 مسئله تقسیم شده الکترونیک 1

پاسخگویی به تمامی سوالات کتاب مبانی الکترونیک جلد 1 میر عشقی

تمرین های مختلف و طبقه بندی شده با پاسخ جامع

حل سوالات چهارگزینه ای آزمون های کارشناسی ارشد

دانلود کتاب تحلیل و طراحی مدارهای الکترونیکی تقی شفیعی

با توجه به به روز بودن و جدید بودن مطالب درس الکترونیک 1 که هنرجویان عزیز پذیرفته شده اند یکی از دروس ویژه رشته های برق و کامپیوتر محسوب می شود و همچنین به دلیل جامع و مفید بودن کتاب در این رابطه. انجام نشده است، از این رو مهندس تقی شفیعی، نویسنده کتاب تحلیل و طراحی مدارهای الکترونیکی، این کتاب را بر اساس آخرین نسخه های موجود طراحی کرده و این کتاب حاصل سال ها تلاش مستمر ایشان است.

تحلیل و طراحی مدارهای الکترونیکی جلد 1 توسط تقی شفیعی

در اینجا نمونه ای از موضوعات مطرح شده در این کتاب را برای شما آورده ایم تا بهتر بدانید. فصل اول این کتاب به موضوعاتی مانند: ضریب هدایت الکتریکی در فلزات، الکترون های آزاد هستند که با اعمال میدان الکتریکی آزاد می شوند. با سرعتی متناسب با شدت میدان اعمالی و علت تشکیل جریان الکتریکی حرکت می کنند و ضریب این تناسب را تحرک الکترون می گویند و برای هر فلز عددی مشخص است و همچنین در دوم. فصلی از این کتاب که دیود نام دارد. مدارهای نیمه رسانا و دیود به این سری مطالب می پردازند: دیود نیمه هادی به اتصال دو کریستال P و N اشاره دارد که دارای ویژگی یکسوسازی جریان است و ساختار و نمایش مدار یک دیود نیمه هادی در این نشان داده شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/circuit-analysis-and-design/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین