جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیکتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی+PDF

کتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی+PDF

کتاب روانشناسی رشد نوجوانی، بزرگسالی دکتر حسن احدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

روانشناسی رشد یکی از شاخه های کاربردی و مهم در حوزه روانشناسی است و این رشته به بررسی تمامی ابعاد سلامت و بیماری در طول زندگی و در عین حال افزایش و حفظ سلامتی به ویژه با تاکید بر شکل گیری رفتارهای سالم می پردازد. در مردم ، تمرکز کرده است و کتاب روانشناسی رشد (نوجوانی، بزرگسالی) به بررسی و تحلیل نظریه های رشد، رشد جسمانی و فیزیولوژیکی، ناهنجاری های روانی و رفتاری در بین نوجوانان تا پایان عمر پرداخته است.

حسن احدی روانشناسی رشد

هر فرد برای آگاهی از روند رشد و سلامت روان خود نیاز به آشنایی با بخش های مختلف روانشناسی دارد و رشد اجتماعی، روانی و شناختی از اصلی ترین بخش هایی است که در این سال ها در شاخه روانشناسی رشد گنجانده شده است. . بسیاری از دانشجویان رشته های مختلف روانشناسی به روانشناسی رشد علاقه زیادی نشان داده اند و این علاقه در بین عوامل آموزشی و حتی عموم مردم نیز افزایش یافته است.

روانشناسی رشد فرهاد جمهری

محتوای درج شده در این کتاب که در پنج قسمت طراحی و تنظیم شده است، تلاشی است برای جبران کمبود منابع در حوزه روانشناسی و همچنین در قسمت اول این کتاب، تاریخچه و چگونگی فیزیکی، شناختی و توسعه اجتماعی در زمان شکل می گیرد. نوجوانی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و نظریه ها و مسائل زیادی در این زمینه بیان شده است و در قسمت دوم این کتاب علاوه بر مطالب دیگر مفهوم رشد شخصیت در جوانی بررسی شده است و در قسمت سوم این کتاب برای ارزیابی تعاریف، رشد فیزیکی و فیزیولوژیکی، شناختی و اجتماعی و اثرات آن در مرحله میانی بررسی شده است.

خلاصه کتاب روانشناسی رشد حسن احدی

تغییرات فیزیولوژیکی مانند فشار خون و تولید کورتیزول، نحوه اندازه گیری استرس در محیط های آزمایشگاهی و طبیعی و مقایسه پارامترهای فیزیولوژیکی و خود اندازه گیری مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. بی نظیر است، این کتاب علاوه بر بررسی و مرور زمان پیری، شامل مقالاتی تحت عنوان مرگ و سوگ است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/psychology-of-adolescent-development/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی دکتر سعید فاریابی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین