جمعه 22 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته عمرانکتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱ احمد متقی پور+PDF

کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱ احمد متقی پور+PDF

کتاب رسم فنی و نقشه های صنعتی ۱ احمد متقی پور+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

متون و مطالب اولیه این کتاب به دانش پژوهان کمک کرده تا مهارت های ترسیم و تجسم و دانش مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل نقشه های مهندسی را افزایش دهند و سخت ترین مهارتی که دانش پژوهان باید بیاموزند، مشاهده دو نما از یک شی و تجسم سه بعدی آن است. ذهن و ترسیم شکل مورد سوم این است که زیرشاخه ای از تحقیقات ناشناخته است. دانشگاه صنعتی شریف این کتاب را در سال 1397 منتشر کرده است و مورد استفاده دانشجویان رشته های مرتبط قرار گرفته است.

دانلود کتاب نقشه های فنی و نقشه های صنعتی احمد متقی پور

 این کتاب در شش فصل طراحی و گردآوری شده است که عناوین آن به ترتیب عبارتند از: «قوانین»، «اصول و ترسیم تصویر»، «تجسم و ترسیم تصویر سوم»، «تجسم تصویر»، «برش»، «استثنای برش». فصول کتاب و نقشه به عنوان یک ابزار ارتباطی بین المللی بین مهندسین، تکنسین ها و تمامی افرادی که در زمینه مدلسازی، طراحی، ساخت و تولید فعالیت های قابل قبولی انجام می دهند که شامل قوانین فنی، قراردادها و استانداردهای نقشه کشی می باشد، محسوب می شود. و مهارت های بصری، ترسیم و تجسم و مطالب کتاب نقشه کشی فنی و نقشه های صنعتی در 191 صفحه نوشته شده است، پس از مطالعه پیشگفتار نویسنده، فصول این کتاب به ترتیب نوشته شده است و نویسنده هر فصل نوشته شده است. به صورت جداگانه به چند قسمت تفکیک شده تا مطالب این کتاب به راحتی به خواننده منتقل شود و خواننده این کتاب بتواند اطلاعات کافی و لازم در این زمینه داشته باشد.

دانلود کتاب pdf نقشه کشی صنعتی 1 متقی پور

 در کتاب نقشه کشی فنی و نقشه های صنعتی سعی کرده اید نشان دهید که با آموزش روش ها و تمرین های بدیع و پاسخ های مناسب در سطوح مختلف، دانش پژوهان به راحتی می توانند دانش و استعداد خود را در این زمینه در خواندن نقشه های صنعتی افزایش دهند و چاپ اول این کتاب از زمان انتشار در سال 1392 که به عنوان منبع اصلی نقشه کشی فنی و نقشه های صنعتی در دانشگاه صنعتی شریف و تعداد زیادی از دانشگاه های کشور معرفی و مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین در ویرایش جدید علاوه بر برای تحقق هدف کتاب اول که ارائه منبع آموزشی جامع برای دانشجویان است، بخش‌ها و مسائل جدیدی برای توزیع بهتر و کامل‌تر به این کتاب اضافه شده و برای به روز رسانی آن، بازنگری اساسی و کامل انجام شده است. اطلاعات جدید و رفع اشکالات در نسخه قبلی.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/technical-drawing-and-industrial-drawings-1/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فارسی عمومی حسن ذوالفقاری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین