شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیکتاب مقدمات روان شناسی سلامت احمد علی پور+PDF

کتاب مقدمات روان شناسی سلامت احمد علی پور+PDF

کتاب مقدمات روان شناسی سلامت احمد علی پور+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب از سری کتاب های پیام نور می باشد که بر اساس به روزترین و کامل ترین منابع موجود گردآوری و تهیه شده است که با توجه به ساختار آموزشی پیام نور به روش نیمه حضوری می باشد که تمامی مطالب در این مورد گنجانده شده است. کتاب از جامعیت بالایی برخوردار است تا دانشجو بدون نیاز به استاد تمام مطالب را به طور کامل یاد بگیرد.

کتاب روانشناسی سلامت احمد علیپور

«درآمدی بر روانشناسی سلامت» که توسط استاد گرانقدر دکتر احمد علیپور (1345-1345) تألیف شده است از سری کتابهای آموزشی دانشگاه پیام نور در رشته روانشناسی است. این کتاب به گونه ای طراحی و تنظیم شده است که تمامی مطالب موجود در این زمینه را در بر می گیرد و به جنبه های کاربردی این دانش مفید توجه می کند و در نگارش و نثر این کتاب از منابع گسترده و متنوعی استفاده کرده است تا محتوای این کتاب پشت سر مطالب جدید و جدید در این زمینه است. کتاب روانشناسی سلامت نماند و سارافینو، کتاب روانشناسی سلامت با ترجمه علی فتحی آشتیانی و هادی عظیمی آشتیانی، کتاب روانشناسی سلامت اثر ایمانتو انتشارات سمت و کتاب روانشناسی سلامت نوشته اوگدن (1386) از جمله اصلی ترین و مهم ترین کتاب ها هستند. منابع محتوای این کتاب

پی دی اف کتاب روانشناسی سلامت احمد علیپور

ده فصل این کتاب بر اساس ابعاد نظری و عملی این حوزه طبقه بندی شده است و در این کتاب که اولین کتاب طراحی و ویرایش شده روانشناسی سلامت به زبان فارسی است، محتوای این کتاب در هفت بخش طراحی شده است که شامل موضوعات هر فصل : در فصل اول به مفاهیم اساسی این رشته پرداخته شده است و در فصل دوم به نظریه های روتین در روانشناسی سلامت اشاره ای کوتاه شده است و در فصل سوم به کلیدی ترین مباحث روانشناسی سلامت اشاره شده است. یعنی استرس و بیماری بحث شده است و در فصل چهارم به موضوع شخصیت و سلامت اختصاص دارد.

دانلود کتاب روانشناسی سلامت پیام نور

در فصل پنجم این کتاب به رابطه حمایت اجتماعی و سلامت می پردازد، در فصل ششم حس کنترل و سلامت مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است و فصل هفتم به رفتار خوردن، ورزش و سلامت اختصاص دارد. همانطور که در این کتاب دیده اید. یکی از کامل ترین کتاب هایی است که در دسترس شماست.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/health-psychology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مدیریت آموزشی غلامرضا شمس 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین