یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب محشای قانون مجازات اسلامی ایرج گلدوزیان+PDF

کتاب محشای قانون مجازات اسلامی ایرج گلدوزیان+PDF

کتاب محشای قانون مجازات اسلامی ایرج گلدوزیان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

قانون مجازات اسلامی ایران مجموعه اساسی قوانین جزایی جمهوری اسلامی ایران است که در تاریخ 17 مرداد 1370 به تصویب کمیسیون امور قضایی شورای اسلامی و در تاریخ 16 دی ماه 1370 به تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام رسید. و این قانون نیز دارای 497 ماده و دارای 729 ماده به همراه قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) بوده و کلیه قوانین متناقض قبلی مانند قانون مجازات عمومی 1304 ایران را لغو کرده است.

قانون مجازات اسلامی گلدوزیان

این قانون از سال 1370 تاکنون به صورت آزمایشی اجرا می شد که در سال 1388 مجدداً به طور کامل تغییر کرد و در سال 1392 به تصویب شورای اسلامی رسید و در سال 1392 لازم الاجرا شد. یکی از بهترین منابع برای مطالعه این قانون در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و حتی دکتری بوده و مورد استفاده داوطلبان در آزمون های حقوقی بوده است.

کامل ترین مدرک قانون مجازات اسلامی

وی در جدیدترین اثر خود، قانون اخیراً تصویب شده، همراه با تبیین مفاهیم جدید و با مقایسه ماده به ماده با مواد قانون مجازات اسلامی 1370 و قانون مجازات عمومی گذشته، تصویر مفیدی ارائه کرده است. از تغییر و تحول قوانین و این کتاب در قالب محاشی به گونه ای طراحی شده است که در قسمت اول به مواد قانون اخیراً تصویب شده و سپس مقاله مربوط به این ماده در قوانین قبلی و قبلی بیان شده و سپس در قالب تبصره های تفصیلی، مقاله تشریح و بررسی شده و همچنین نظرات اجماع و نظرات اندیشمندان و نظر حقوقی قوه قضائیه جمع آوری شده است.

طرح کلی قانون مجازات اسلامی pdf

کتاب درآمدی بر قانون مجازات اسلامی اثر دکتر ایرج گلدوزیان از اساتید دانشگاه تهران همراه با مطالب جدید و قوانین کیفری قبلی اصلاح و به روز شده است و این کتاب به دلایل زیادی به دانشجویان رشته حقوق توصیه می شود. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تالیف این کتاب با نگارش حاشیه ای بر متون حقوقی به منظور سهولت مراجعه به قوانین کیفری و جلب نظر مردم به معانی و مفاهیم حقوقی مواد علمی- کاربردی قوانین مذکور با در نظر گرفتن دیدگاه حقوقدانان و اساتید دانشگاه. ، و مراجع قضایی. و مدیریت جامعه و به طور کلی قوای سه گانه مقننه، مجریه و قضائیه.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/inheritance-of-the-law/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب راهنمای جامع زبان انگلیسی رشته فنی و مهندسی سعیده مجیدی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین