جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب راهنمای جامع زبان انگلیسی رشته فنی و مهندسی سعیده مجیدی+PDF

کتاب راهنمای جامع زبان انگلیسی رشته فنی و مهندسی سعیده مجیدی+PDF

کتاب راهنمای جامع زبان انگلیسی رشته فنی و مهندسی سعیده مجیدی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب راهنمای جامع زبان انگلیسی یکی از سری کتاب های آموزشی مناسب برای دانشجویان رشته های فنی و مهندسی می باشد که شامل کلیه مطالب مرتبط با زبان انگلیسی این دوره می باشد و در مورد مطالب این کتاب توضیحاتی و نقدی ارائه می دهد. مورد بحث قرار گرفت.

کتاب راهنمای انگلیسی جامع برای دانشجویان فنی و مهندسی

زبان انگلیسی یکی از زبان های مطرح دنیاست و اولین زبان دنیا محسوب می شود که یادگیری این زبان و استفاده از آن در عرصه های مختلف و گسترده زندگی بر هر فردی واجب است و امروزه شاهد استفاده از هر چه بیشتر از این زبان در دانشگاه های کشور استفاده کنیم، بنابراین مطالب زبان انگلیسی علاوه بر اهمیت آن در سطح جهانی، در دانشگاه های کشور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

راهنمای جامع انگلیسی برای دانشجویان فنی و مهندسی توسط سعیده مجیدی

در کتابچه راهنمای جامع زبان انگلیسی تمامی مطالب طبقه بندی و تقسیم بندی شده و تمامی مطالب جامع و کامل می باشد تا دانش آموز از سردرگمی و پیچیدگی رها شده و بهترین نتیجه ممکن را در امتحانات خود کسب کند. و با توجه به اهمیت زبان انگلیسی که قبلا توضیح داده شد، سوالات متعدد و متنوعی از این درس در تست ها طراحی شده و با جمع آوری این کتاب سعی شده تا دانش آموز بتواند بهترین نتیجه ممکن را بگیرد. با مطالعه مطالب این کتاب. در امتحاناتش

 راهنمای جامع انگلیسی مجیدی برای دانشجویان فنی و مهندسی

کتابچه راهنمای جامع زبان انگلیسی که برای دوره های فنی و حرفه ای طراحی و تهیه شده است شامل بیست درس می باشد که تمامی کتاب های درسی این کتاب جامع و کامل بوده و همراه با ترجمه خط به خط و دقت ترجمه کمک بزرگی به دانش آموزان می کند. همچنین در این کتاب سوالات و سوالاتی از متن کتاب بیان شده است تا دانش آموز بتواند نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد و با خودارزیابی آنها را ترمیم کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/comprehensive-language-guide/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اصول حسابداری ۳ جمشید اسکندری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین