یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیدسته‌بندی نشدهکتاب اصول حسابداری ۳ جمشید اسکندری+PDF

کتاب اصول حسابداری ۳ جمشید اسکندری+PDF

کتاب اصول حسابداری ۳ جمشید اسکندری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

در کتاب اصول حسابداری سه در ادامه جلد اول و دوم به ادامه تدریس مباحث اصول و استانداردهای حسابداری پرداخته است; در این کتاب مباحثی مانند حسابداری مشاغل با شعب، صورت های مالی، صورت جریان وجوه نقد، نحوه تجزیه و تحلیل صورت های مالی پایه حسابداری مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. همچنین در مورد حسابداری صنعتی و هزینه یابی و بهای تمام شده اندکی گفته شده است.

اصول حسابداری 3 جمشید اسکندری pdf

این کتاب از مجموعه اصول حسابداری جمشید اسکندری است که در سه جلد منتشر شده است که هر کدام راه حل های منحصر به فرد خود را دارند و در ادامه به توضیح قسمت هایی از این کتاب که جلد سوم اصول حسابداری جمشید اسکندری می باشد می پردازیم.

مقدمه ای بر حسابداری صنعتی

تجزیه و تحلیل هزینه سیستم های هزینه یابی

حجم فعالیت و سود، بودجه بندی و هزینه یابی استاندارد

اطلاعات مربوط به تصمیمات مدیریتی خاص

همانطور که مشاهده کردید این کتاب دارای محتوای کامل و جامعی در این زمینه است.

دانلود کتاب اصول حسابداری 3 pdf

از سلسله ویژگی های این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که به منظور بهبود یادگیری و کاربرد مباحث، در پایان هر فصل سوالات و مسائل مختلفی بیان شده است و در طراحی این سوالات و مسائل سعی شده است خلاقیت ایجاد و افزایش یابد، ابتکار عمل و اعتماد به نفس برای دانش آموزان تدوین شود و خواننده مجبور شود برای حل آنها نه از حافظه بلکه از تفکر خود کمک بگیرد. خواننده باید تمام تلاش خود را بکند تا پاسخ صحیح را بیابد و مطمئن باشد که این غیرممکن نیست، زیرا به گفته نیما یوشج، غیرممکن ها از طرز تفکر ما نشأت می گیرد، پس اگر تصمیم به حل مشکل دارید، حتما موفق خواهید شد. تبدیل شد.

کتاب اصول حسابداری 3 اسکندری pdf

با تمام وجود سعی کردم این کتاب حاوی بهترین مطالب باشد و با خضوع اذعان می کنم که خالی از خطا و اشتباه نیست و امیدوارم مانند گذشته از راهنمایی های ارزنده اساتید ارجمند و عزیز بهره مند شوم. دانش آموزان در رفع نواقص کتاب. این سخنان از نویسنده این کتاب است که ما را راهنمایی کرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/accounting-principles-3/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آیین دادرسی مدنی در نظم حقوقی کنونی دکتر علی عباس حیاتی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین