سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیدسته‌بندی نشدهکتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان+PDF

کتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان+PDF

کتاب انقلاب اسلامی ایران مصطفی ملکوتیان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب انقلاب اسلامی; وقوع، پیامدها و راهکارهای آینده، طراحی و تنظیم شده توسط قلم چیره دست مصطفی ملکوتیان و کیومرث جهانگیر و نویسنده در کتاب انقلاب اسلامی. رویداد، پیامدها و راهکارهایی برای آینده مطالبی را در رابطه با موضوع چیستی، چرایی، وقوع و چگونگی وقوع انقلاب اسلامی طراحی و سازماندهی کرده است. این کتاب به معرفی وقوع و شکل گیری انقلاب اسلامی ایران از منظر ماهیت شناخت و فرآیندهای شناخت آن پرداخته و پیامدها و دستاوردهای آن در این کتاب مورد بحث قرار گرفته است.

کتاب انقلاب اسلامی مصطفی ملکوتیان

نویسنده در ادامه این کتاب به پیامدها و بازتاب های انقلاب اسلامی در جهان پرداخته و به تبیین آثار منطقه ای و جهانی انقلاب اسلامی ایران و تبیین آن به عنوان دلیل نابودی بلوک شرق پرداخته است و در پایان کتاب انقلاب اسلامی؛ وقوع، پیامدها و روش ها برای آینده پیش رو چندین مقوله را برای رسیدن به آینده مطلوب بیان کرده است و همچنین تمدن نوین اسلامی و فرصت ها و امکانات در روند شکل گیری تمدن نوین اسلامی به خوبی بیان شده و ویژگی های جغرافیایی سیاسی و ژئوپلیتیکی جمهوری اسلامی ایران و غیره در این کتاب که یکی از موضوعات مهم است، به خوبی بیان شده است.

دانلود کتاب انقلاب اسلامی; وقوع، پیامدها و راه حل ها برای pdf آینده

در این کتاب سعی شده است شکلی واقعی از انقلاب اسلامی و تأثیر و مزیت های آن ترسیم شود و این کتاب منبع مفید و جامعی برای معرفی آینده انقلاب اسلامی است که نسل جوان می تواند از آن برای استفاده و طراحی برنامه های کاربردی برای آینده اسلام استفاده کند و مشکل جوانان این دوره چیست. این نسل و در نهایت کتاب ارزشمند انقلاب اسلامی را داشته باشید. وقوع، پیامدها و راهکارهای آینده به همه جوانان و پژوهشگران انقلابی که به دنبال نگاهی گسترده به آینده انقلاب هستند توصیه می شود و این کتاب به نسل امروز کمک می کند تا نگاهی جامع و مفید به آینده داشته باشند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/islamic-revolution/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب بهداشت روانی علیرضا آقا یوسفی 

مطلب قبلی
مطلب بعدی
مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین