یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حسابداریکتاب حسابداری مدیریت محمدرضا نیکبخت+PDF

کتاب حسابداری مدیریت محمدرضا نیکبخت+PDF

کتاب حسابداری مدیریت محمدرضا نیکبخت+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است. 

کتاب حسابداری مدیریت یکی از سری کتاب های آموزشی با موضوعات حسابداری است که نیاز هر حسابداری است و یکی از نیازهای ضروری هر حسابداری برای انجام صحیح وظایف مربوط به مدیریت و در دنیای رقابتی و پیچیده امروزی است. داشتن اطلاعات مالی و حسابداری و تسلط بر دانش مدیریت و آشنایی با تکنیک های تصمیم گیری لازمه و لازمه آن است و موفقیت هر سازمانی در گرو شناخت مشکلات و پاسخگویی به آنهاست.

دانلود کتاب حسابداری مدیریت محمدرضا نیکبخت و زهرا دیانتی

حسابداران مدیریت با تدوین مشکلات، بررسی و شناسایی اطلاعات مربوط به تحلیل مسئله و استفاده از منابع اطلاعاتی مختلف موجود در حوزه های مختلف سازمان به منظور تجزیه و تحلیل و تعیین منابع اطلاعاتی خارج از شرکت مانند حجم و میزان فروش رقبا به عنوان یک مدیریت مشاور، نقش مهمی در موفقیت سازمان متبوع ایفا می کنند و گسترش و ارتقای سطح رقابت در عرصه های بین المللی فناوری های نوین و جدید و تغییرات در فرآیند کسب و کار باعث مدیریت هزینه ها با کمک حسابداران مدیریت شده است. ، پویایی و مهمتر از گذشته این رشته باشد.

کتاب حسابداری مدیریت pdf

همه مدیران خواهان مشاوری باهوش و توانا هستند تا آنها را در تصمیم گیری ها راهنمایی کند و حسابداران مدیریت می توانند با کسب آخرین دستاوردهای علمی در این زمینه و در زیربنای استراتژی بسیار مفید باشند. شرکت و دسترسی به آن نقش اساسی دارد و در برخی شرکت های ایرانی همچنان از سیستم های حسابداری نیمه مکانیزه و بعضا دستی استفاده می شود و حتی شرکت هایی که از برنامه های کامپیوتری استفاده می کنند نشان می دهند که سیستم های اطلاعاتی یکپارچه نیستند. و با انسجام و به موقع بودن اطلاعات بسیار فاصله دارند و به گونه ای که همچنان بند مربوط به عدم کدگذاری سیستم حسابداری صنعتی (حتی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران) را در گزارش حسابرسی مشاهده می کنیم. شرکت ها و از طرفی سیستم هنوز هم سیستم های یکپارچه اطلاعاتی پیشرفته به دلیل قیمت بالا و هزینه های بالای راه اندازی و کمبود پرسنل مرتبط با صلاحیت ها و توانایی های لازم و ERP مورد استفاده اکثر سازمان ها قرار نگرفته است. و همچنین بی انگیزگی.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/management-accounting/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق تجارت ۲ ربیعا اسکینی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین