دوشنبه 1 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیکتاب ریاضیات کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران+PDF

کتاب ریاضیات کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران+PDF

کتاب ریاضیات کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب به منظور استفاده از این کتاب برای درس ریاضی رشته های مدیریت و حسابداری مطابق با سرفصل های تحصیلی مصوب طراحی و تنظیم شده است و همچنین این کتاب نسبت به سایر کتاب های موجود دارای ویژگی های خاصی است که می توان آن ها را به نام وی در نظر گرفت. یک کتاب خودآموز که شامل تمام مطالب است.

ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران pdf

تمامی موضوعات و موضوعاتی که در هر فصل از این کتاب ارائه می شود به این صورت توضیح داده شده است و تمام تلاش نویسنده بر آن بوده است تا مثالی ساده و قابل فهم ارائه دهد و مفاهیم را به نحوی موثر درک کند. بیان شود و همچنین در این کتاب علاوه بر مثال ها، تصاویری برای درک هر چه بهتر مطالب ترسیم شده است و همچنین در این کتاب سعی شده تمامی عناوین به صورت طبقه بندی شده ارائه شود. و هر موضوعی که پیش نیاز فصل بعد باشد قبلا ارائه شده است. به ایجاد ارتباط مناسب بین آموخته ها پرداخته شده است.

دانلود رایگان ریاضی هادی رنجبران

در این کتاب موضوعات و موضوعات مهم و کلیدی هر فصل برای افزایش توجه دانش آموز در حین مطالعه در کادرهایی قرار داده شده است و در هر قسمت از این کتاب با ذکر مثال های گسترده بر اساس مبحث از آسان به دشوار به آن کمک می کند. ارتقای سطح یادگیری و درک مطالب را ممکن ساخته است و در فصل دوازدهم این کتاب به کاربردهای ریاضیات در تجارت و اقتصاد شامل مفاهیم کشش، توابع درآمد و … راه های محاسبه رشد پرداخته است. و مسیر متغیرها در طول زمان به صورت جامع تدوین شده است. بوده است

خرید کتاب ریاضی و کاربرد آن در مدیریت هادی رنجبران

از سری ویژگی های این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که تمامی نکات و مطالب مهم و کلیدی برای حل تست ها بیان شده است تا دانش آموز بتواند در کمترین زمان ممکن به این سوالات طراحی شده پاسخ دهد که هر فصل از این کتاب تست شامل. و سوالاتی در آن گنجانده شده است تا دانش آموز با انواع سوال ها آشنا شود و همچنین تمامی مسائل و تست ها دارای پاسخ دقیق و در بسیاری از آنها بیش از یک راه حل برای آنها بیان شده است به گونه ای که این کتاب یک کتاب جامع است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/mathematics-and-its-application-in-management/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب روان شناسی در نهج البلاغه مسعود آذربایجانی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین