شنبه 29 اردیبهشت 1403

کتاب روان شناسی شناختی حسین زارع+PDF

کتاب روان شناسی شناختی حسین زارع+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب روانشناسی شناختی از سری کتاب های رشته روانشناسی است که برای آموزش دانشجویان دانشگاه پیام نور طراحی و تهیه شده است. کتاب بهترین نتایج ممکن را بگیرید نیز مربوط به نویسنده این کتاب است که استاد بزرگی به حساب می آید، حسین زارع که این کتاب را طراحی کرده است.

کتاب پی دی اف روانشناسی شناختی دکتر حسین زارع

همانطور که مشاهده می شود این کتاب پیام نوری برای دانشجویان می باشد که با توجه به ساختار آموزشی این دانشگاه که آموزش نیمه حضوری می باشد تمامی مطالب و موضوعات درج شده در این کتاب بسیار کامل و جامع می باشد که طراحی شده است. و به گونه ای تنظیم شده است که دانش آموزان بدون نیاز به حضور استاد در این درس با مطالعه کامل این کتاب می توانند بهترین نتیجه ممکن را بگیرند و از مطالب این کتاب در زمینه های مرتبط و با توجه به ساختار استفاده کنند. از این کتاب ها، این کتاب ها توسط اساتید برجسته و مشهور طراحی شده است. و راه اندازی کنید.

روانشناسی شناختی پیام نور pdf

«روانشناسی شناختی» نوشته دکتر حسین زارع، علی اکبر شریفی از سری کتاب های تخصصی انتشارات پیام نور برای رشته روانشناسی این دانشگاه است و روانشناسی شناختی زیرشاخه روانشناسی و موضوعات و مطالب به شمار می رود. مانند بررسی علمی فرآیندهای آن، جنبه های ذهنی مانند توجه، تمرکز، ادراک، حافظه، تشخیص، تصویرسازی ذهنی، هوش مصنوعی، استدلال، قضاوت، حل مسئله، تصمیم گیری، تفکر و زبان و نیز مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. به عنوان مفاهیمی مانند نحوه درک، تشخیص و حل مسئله توسط انسان توضیح داده است و همچنین اشاره کرده است که ذهن چگونه اطلاعات دریافتی از حواس مختلف و متعدد یا نحوه عملکرد حافظه انسان را درک می کند.

دانلود رایگان خلاصه کتاب روانشناسی شناختی پیام نور

مطالب این کتاب به موضوعاتی مانند اینکه چرا برخی از خاطرات را به یاد می آوریم و برخی دیگر را فراموش می کنیم و اینکه چگونه انسان ها زبان را یاد می گیرند و گفتار دیگران را درک می کنند، می پردازد. این موارد از متداول ترین موضوعاتی است که دانشمندان این رشته به آن علاقه مند هستند، این کتاب شامل سه قسمت است که تمامی مسائل موجود را به صورت قابل فهم بیان می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/psychology-of-human-behavior/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حسابداری صنعتی ۱ جمشید اسکندری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین