جمعه 25 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیکتاب روان شناسی یادگیری پروین کدیور+PDF

کتاب روان شناسی یادگیری پروین کدیور+PDF

کتاب روان شناسی یادگیری پروین کدیور+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب «روانشناسی یادگیری» از سری کتاب های آموزشی برای دانشجویان رشته های روانشناسی و علوم تربیتی است که توسط پروین کدیور طراحی و تنظیم شده است و یکی از رایج ترین کتاب ها در زمینه روانشناسی است.

روانشناسی یادگیری پروین کدیور pdf

کتاب روانشناسی یادگیری شامل تمامی مطالب در دوازده فصل می باشد که مناسب دانشجویان رشته های روانشناسی و علوم تربیتی می باشد و همچنین این کتاب با اولین برداشت های مرتبط با یادگیری و با دیدگاه های جدید و بروز رسانی شروع به بیان مطالب نموده است. در رابطه با این رشته به پایان می رسد و در این کتاب برای درک بهتر فرآیند یادگیری بر سه حوزه اصلی تاکید شده است که مربوط به حوزه های فلسفی نظری، اصول و تحقیقات انجام شده در هر زمینه می باشد. با بیان مطالب را روان و ساده بیان کرده است.

نظریه های یادگیری کدگذار

طراحی و چیدمان این کتاب به گونه ای است که باعث می شود خواننده بینش عمیقی نسبت به مطالب داشته باشد و همچنین امکان استفاده کاربردی از مفاهیم را فراهم می کند و خوانندگان می توانند از اصول آموخته شده در موقعیت های واقعی زندگی و این کتاب علاوه بر همچنین می تواند برای جامعه دانشگاهی، برای سایر علاقه مندان به این رشته از دانش انسانی استفاده شود و این کتاب به دلیل ناکافی بودن کتاب های درسی مناسب و به روز در زمینه یادگیری برای دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی حائز اهمیت است. و پاسخگویی کمبود منابع در دسترس برای پاسخگویی به سوالات دانش آموزان، تغییرات متنوع و گسترده در نظریه ها و دیدگاه های روانشناسی یادگیری، استفاده از این نظریه ها و دیدگاه ها در آموزش و پرورش و در نهایت یک طرح چارچوب کلی و جامع و بیان درک جامع از یادگیری. در فرم و قالب یک الگوی جدید.

خرید کتاب روانشناسی یادگیری اثر پروین کدیور

با توجه به محتوای این کتاب می توان گفت این کتاب به صورت ساده و روان ارائه شده است که هر دانش آموز با هر سطح علمی می تواند این کتاب را مطالعه کند و همچنین با طراحی و قرار دادن دو واژه نامه و فهرست. این اعلامیه سعی کرده است دسترسی به موضوعات مختلف این کتاب را آسانتر و سریعتر کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/psychology-of-learning/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب معانی سیروس شمیسا ویراست دوم 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین