دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام حسین جوان آراسته+PDF

کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام حسین جوان آراسته+PDF

کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام حسین جوان آراسته+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام که توسط استاد حسین جوان آراسته طراحی و تنظیم شده است برای تدریس در دانشگاه ها و به عنوان کتاب آموزشی در دفتر نشر معارف منتشر شده است و این کتاب بینش سیاسی را در اختیار خوانندگان قرار می دهد. اسلام آشناتر است.

حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام pdf

این کتاب سعی دارد در گام اول طلاب را با مبانی نظام حقوقی اسلام و سپس با حقوق اجتماعی و سیاسی انسان در اسلام آشنا کند و حسین جوان آراسته به کمک این امر سعی در حل تمامی سوالات و مشکلات دارد. کتاب. در این زمینه پاسخ کامل بدهید و کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام شامل شش قسمت است که قسمت اول کتاب که در مورد کلیات موضوع صحبت می کند، مخاطب را با انسان و حقوق، مفهوم و کاربرد آشنا می کند. از حقوق

خرید کتاب pdf حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام

بخش دوم این کتاب به نظام حقوقی اسلام و بخش سوم این کتاب به حقوق مدنی و اجتماعی در اسلام اختصاص دارد. این دو بخش هر آنچه را که باید در مورد حقوق شهروندی بدانید به شما می گوید و قسمت بعدی کتاب به بحث حقوق سیاسی در اسلام می پردازد و حق حاکمیت، نظارت و آزادی های سیاسی در این قسمت بررسی می شود و قسمت بعدی کتاب در مورد یکی از موضوعات بحث برانگیز که در سال های اخیر مطرح شده است. و آن حقوق زنان است و این بخش به بررسی حقوق زنان، مبانی حقوق، تفاوت های حقوقی می پردازد و مطالب مرتبط با فمینیسم را بازگو می کند.

کتاب حقوق اجتماعی و سیاسی در اسلام pdf

و در نهایت بخش پایانی کتاب در مورد حقوق اقلیت ها و روابط بین الملل صحبت می کند و این بخش به ما بینشی سیاسی نسبت به سایر کشورهای جهان می دهد و آنچه این روزها مهمترین دغدغه نسل انقلاب است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین. و در آموزه های اسلام، نشریه در این زمینه پیشرو است و می کوشد پاسخی علمی و دینی برای تمامی پرسش های این نسل داشته باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/social-rights/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب جامعه شناسی جامع کنکور وحید تمنا 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین