یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب بی حد و مرز جیم کوییک+PDF

کتاب بی حد و مرز جیم کوییک+PDF

کتاب بی حد و مرز جیم کوییک+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب بی حد و حصر نوشته جیم کوئیک در مورد سلامت مغز است و در این کتاب کوئیک به شما می آموزد که چگونه مغز خود را بهبود ببخشید و همه چیز را سریعتر یاد بگیرید و بهترین شکل زندگی خود را بیابید و ارزشمندترین هدیه الهی ما انسان ها مغز ما است و مغز ما به ما قدرت عشق ورزیدن، فکر کردن، ایجاد و چشیدن لذت را می دهد و مغز ما دروازه ای برای احساسات ما است، به ظرفیت ما برای تجربه زندگی به بهترین شکل ممکن ما توانایی نوآوری و رشد و انجام کارهای مختلف را داریم.

دانلود کتاب صوتی بی حد و حصر جیم کوئیک

در حال حاضر، اطلاعات علمی بسیار کمی در مورد بهبود کیفیت مغز و افزایش توانایی یادگیری خود داریم. بسیاری از ما می دانیم که می توانیم با ورزش، تناسب اندام و رژیم غذایی به بهبود عملکرد قلب خود کمک کنیم، اما بسیاری از ما نمی دانیم که می توانیم مغز خود را تا حد زیادی بهبود بخشیم و در نتیجه زندگی خود را بهبود ببخشیم. او چهار خائن را توصیف کرده است که توانایی تفکر، تمرکز، یادگیری، رشد و انسان بودن را از بین می برند، مانند سیل اطلاعات دیجیتال، حواس پرتی دیجیتال، فراموشی دیجیتال و استنتاج دیجیتالی.

کتاب بی کران از جیم کوئیک pdf

بله، همه این خائنان دیجیتالی هستند و خائنان دنیای امروز سعی می کنند مغز ما را از بین ببرند و آن را به چیزی غیرقابل استفاده تبدیل کنند و این خائنان دیجیتالی توجه، تمرکز، یادگیری و از همه مهمتر قدرت تفکر واقعی را از ما می گیرند و وضوح ذهنی ما را از بین می برند که در نهایت منجر به خستگی ذهنی، حواس پرتی، حواس پرتی، حواس پرتی و ناتوانی در یادگیری آسان و پیشرفت تکنولوژی می شود. مضر باشد؛ البته روش کنونی ما در استفاده از فناوری در جامعه نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و منجر به بیماری واگیر بار ذهنی مفرط، فراموشی، حواس پرتی و وابستگی می شود و اینها تازه شروع ماجراست و خواندن کتاب بی حد و حصر را به کسانی که می خواهند عملکرد مغز خود را در این دنیای دیجیتالی و دشمن سلامت مغز بهبود بخشند و بر محدودیت های مطالعه شده کتاب دیجیتالی غلبه کنند توصیه می کنیم.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/unlimited/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب شرح آزمونی آیین دادرسی کیفری احمد غفوری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین