سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب آیین نگارش و ویرایش ۲ علی محمد پشت دار+PDF

کتاب آیین نگارش و ویرایش ۲ علی محمد پشت دار+PDF

کتاب آیین نگارش و ویرایش ۲ علی محمد پشت دار+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب از سری کتاب های انتشارات پیام نور است که توسط اساتید برجسته و معتبر این حوزه طراحی و تدوین شده است و با توجه به پایه آموزشی پیام نور که به صورت آموزش نیمه حضوری می باشد تمامی مطالب این کتاب به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان تمامی مطالب این کتاب را بدون نیاز به استاد یاد بگیرند و بهترین نتیجه ممکن را در این زمینه کسب کنند.

دانلود کتاب نگارش و ویرایش پیام نور

تعداد زیادی از دانش آموزان این رشته با واژه ویرایش آشنایی کامل دارند زیرا این مبحث در دوره دبیرستان در کتاب زبان فارسی به طور کامل توضیح داده شده بود و در بسیاری از دروس علاوه بر «نوشتن» حتی «ویرایش» و به «ویرایش» نیز پرداخته شد و همه می دانیم که هر نوشته ای قبل از رسیدن به دست خواننده نیاز به بررسی و تحلیل از نظر املا، ترکیب، آراستگی، نظم، دقت، نقطه گذاری و… دارد. و این بررسی را «ویرایش» یا «ویرایش» و به شخصی که این کار را انجام می دهد «ویراستار» می گویند. به همین ترتیب، ویرایش یک اثر را از هر زاویه ای از جنبه ایجاد محتوا، زبان و نظم ظاهری بررسی می کند. .

کتاب قواعد نگارش و ویرایش 2 پیام نور

این کتاب برای دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی طراحی و تهیه شده است که برای گذراندن 2 واحد درسی در این رشته گردآوری شده است و این کتاب در ادامه آموزش های قبلی و در حد جامع و کاملتر در این زمینه می باشد. از ویرایش و ویرایش. بحث شده است که این کتاب شامل چهار فصل است و نیز مانند تقسیم مباحث زبان فارسی در دوران دبیرستان با تعاریف ویرایش و ویرایش و ویراستار و وظایف آن و تبیین عملیات انواع ویرایش و به طرق دیگر و مختلف. از گذشته. موضوعات این کتاب مورد بحث قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/the-writing-rules-grammar/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب قانون مدنی به زبان عامه دکتر سید علی اکبرتقویان 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین