سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقکتاب بایسته های حقوق اساسی ابوالفضل قاضی+PDF

کتاب بایسته های حقوق اساسی ابوالفضل قاضی+PDF

کتاب بایسته های حقوق اساسی ابوالفضل قاضی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب ملزومات حقوق اساسی که در بین کتب موجود مربوط به خود بی نظیر است، خلاصه ای از مهمترین و اساسی ترین مباحث حقوق اساسی با بیانی ساده و روان ابوالفضل قاضی جهت استفاده در دوره های کارشناسی حقوق می باشد. و علوم سیاسی و سایر رشته های تحصیلی مرتبط با این کتاب تهیه و تنظیم و در اختیار دانشجویان قرار گرفته است و همچنین این کتاب چندین بار تجدید چاپ شده و به دلیل استقبال زیاد از این کتاب کمیاب و به سختی یافت می شود. یافت

کتاب حقوق اساسی دکتر قاضی

حقوق اساسی یکی از گرایش های علم حقوق است که در آن بحث ساختار حکومت و روابط بین دولت و شهروندان مطرح می شود و حقوق اساسی که به آن حقوق سیاسی نیز می گویند همه قواعدی هستند که وضعیت و شکل آن را تعیین می کنند. دولت یک ملت و اعضای ریاست جمهوری و تشکیل دهنده قوای مهم کشور است و همچنین روابط متقابل قوای مذکور را تبیین کرده و حدود آنها را نسبت به مردم ملت و در تعریفی دیگر از اصول اساسی مشخص کرده است. حقوق یکی از شاخه های مهم و اصلی حقوق است که به طور خاص به روابط سیاسی حاکمان مربوط می شود و فرمانبران نیز در قالب دو دوره حقوق اساسی 1 با ضریب 2 به حقوق اساسی می پردازد. عنوان حقوق اساسی عمومی و حقوق اساسی در نظام های حقوقی جهان و حقوق اساسی 2 با ضریب 3 و عنوان به رسمیت شناختن حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران در مقطع کارشناسی در رشته حقوق تدریس می شود. و کتاب اصول اولیه حقوق را می توان یکی از مناسب ترین و مهم ترین منابع برای مطالعه این دروس دانست و مطابق با سرفصل های مصوب دانشگاه و در حجمی کاملا مناسب، نویسنده این کتاب سعی کرده مطالب را به اختصار بیان کند. و در عین حال به طراحی و تفسیر و تبیین کامل مبانی و اصول حقوق اساسی در ایران بپردازد.

دانلود رایگان قانون اساسی سید ابوالفضل قاضی

به طور کلی این کتاب خلاصه ای از مهمترین و اصلی ترین مسائل حقوق اساسی است که به صورت روان و روان نوشته شده است و این کتاب مباحث مهم و کلیدی حقوق اساسی است که به صورت ساده نوشته شده است. و تا حد امکان به صورت فشرده برای دانشجویان حقوق و علوم سیاسی و سایر رشته های علوم انسانی ذکر شده است، به عبارت دیگر بخش هایی از این کتاب خلاصه و اضافاتی از دفاتر و فصول حقوق اساسی آمده است. و نهادهای سیاسی و برخی دیگر که به آنها اشاره می کنند یا مضامین را برجسته می کنند. آنها واجب تلقی می شوند و در پایان هر سخنرانی تعدادی سؤال برای تفکر وجود دارد تا دانشجویان عزیز بتوانند در طول ترم به آنها پاسخ دهند و پس از اطمینان از پاسخگویی آنها را در دفترچه شخصی خود یادداشت کنند. درست. بدیهی است با این روش می توانند تا پایان ترم و پس از قبولی در امتحانات آماده شوند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/basic-rights-requirements/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حل المسائل تحلیل سازه ها شاپور طاحونی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین