یکشنبه 24 تیر 1403

کتاب حقوق شهروندی حسن خسروی+PDF

کتاب حقوق شهروندی حسن خسروی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب «حقوق شهروندی» از سری کتاب های آموزشی مرتبط با رشته حقوق است که توسط حسن خسروی طراحی و تنظیم شده است و از سری کتاب های انتشارات دانشگاه پیام نور است که به قلم برجسته نگارش شده است. اساتید این دانشگاه و در این زمینه از حقوق این دانشگاه استفاده شده است.

دانلود حقوق شهروندی خسروی

هدف از طراحی این کتاب پاسخگویی مناسب به نیازهای دانشجویان حقوق در این زمینه بوده است و در این کتاب مطالب و مفاهیم اصلی و مهم حقوق شهروندی، درک و مفاهیم اساسی شهروندی به صورت خصوصی به دانشجویان ارائه شده است. و زمینه های عمومی، حقوق و وظایف شهروندان نسبت به یکدیگر و مسئولیت ها و وظایف دولت در قبال شهروندان، مبانی فکری و نظری و منابع حقوق شهروندی، نظام حقوقی حاکم بر تأمین و تضمین حقوق شهروندی در چارچوب. سیستم حقوق بشر و سایر موارد موجود در این کتاب. آنها با یکدیگر آشنا خواهند شد.

حقوق مدنی PDF

محتوای این کتاب به گونه ای طراحی و تنظیم شده است که دانش آموزان بتوانند درکی کلی از مطالب و موضوعات مرتبط با مبانی، منابع، ماهیت، انواع حقوق شهروندی در زندگی خصوصی و اجتماعی و همچنین در کلیه امور سیاسی داشته باشند. موسسات اداری، قضایی و غیره. برای آشنایی و پیشگام بودن در این زمینه و با توجه به اینکه این کتاب از سری کتاب های پیام نور است بر اساس آموزش نیمه حضوری طراحی شده است تا دانش آموزان بتوانند به تنهایی این کتاب را بخوانند، تمامی موضوعات و مطالب به خوبی گنجانده شده است. و به طور کامل یاد بگیرند و همچنین این کتاب ها توسط اساتید مجرب و برجسته ای نوشته شده است که مطالب مربوطه را به صورت روان و ساده بیان و بیان کرده اند.

 کتاب حقوق شهروندی حسن خسروی

تمامی مطالب این کتاب به صورت منسجم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و در رابطه با هر یک از این موضوعات اطلاعات کاملی ارائه شده است که در ابتدای این کتاب به بررسی و تشریح مسائل و مفاهیم کلی حقوق شهروندی می پردازد. در ابتدای کار خود با آن آشنا هستید. با این درس که در ادامه به بررسی و بحث در مورد اسناد و متون قانونی حقوق شهروندی، کلیات و مفاهیم حقوق شهروندی و موارد دیگر می پردازد، دیدگاهی کلی داشته باشید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/citizenship-rights/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب اندیشه اسلامی ۲ علی غفار زاده 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین