یکشنبه 24 تیر 1403

کتاب حقوق مدنی ۳ حسین صفایی+PDF

کتاب حقوق مدنی ۳ حسین صفایی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

حقوق مدنی در یک تعریف مختصر و کوتاه به این معناست که قواعدی که به بررسی و تنظیم روابط افراد جامعه با یکدیگر می پردازد و درس حقوق مدنی در مقطع کارشناسی حقوق به 8 درس مدنی 1 تا تقسیم می شود. 8 که هر کدام شامل توضیح است و تفسیر بخشی از قانون مدنی است و درس حقوق مدنی 3 با ضریب 3 سعی در تعریف و تعیین قواعد کلی قراردادها دارد و این درس به عنوان مادر قانون مدنی شناخته می شود. درک بسیار مهم است به درک درس های بعدی قانون مدنی، به ویژه حقوق مدنی 6 و 7 مربوط به حقوق قراردادهای خاص 1 و 2 کمک می کند.

خرید کتاب حقوق مدنی 3 دکتر صفایی

تمام افرادی که با این رشته و کتاب در ارتباط هستند می دانند که از مباحث این کتاب در تمامی آزمون های حقوقی مانند وکیل، قاضی و سردفتر استفاده می شود! با عنایت به اینکه سال ها تدریس و تدریس درس حقوق مدنی 3 در دانشگاه های مختلف کشور و با استقبال تمامی دانشجویان و داوطلبان رشته حقوق، تصمیم بر این شد که داوطلبان برای این دوره دچار سردرگمی و مشکل در یادگیری مطالب آن شوند و متاسفانه ، به منبع جامع و قابل فهم دسترسی ندارند و گاهی درگیر سردرگمی منابع می شوند. کتابی کامل و جامع با نثری روان، ساده و قابل فهم تهیه و تنظیم شده است. منطق آن نباید خواننده گرامی را دچار سردرگمی کند و مطالعه این کتاب به دانشجویان و به ویژه داوطلبان شرکت کننده در آزمون های تخصصی حقوقی مانند آزمون کارشناسی ارشد، وکالت، قاضی و سردفتری توصیه می شود و می توانند به عنوان منبعی کامل و جامع به این منبع مراجعه کنند. در کسب حداکثر نمره قبولی در امتحانات.

دانلود رایگان کتاب حقوق شهروندی 3 دکتر صفایی

بخشی از متن این کتاب به این موضوعات اختصاص یافته است، از جمله می توان گفت که عقد عبارت است از مجموع نکاح و عقد به معنای بستن و گره زدن در لغت است و در اصطلاح حقوقی بر اساس ماده 183 ق. قانون مدنی چنین تعریف کرده است: «نکاح عبارت است از اینکه یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر کاری را انجام دهند و مورد قبول آنها باشد» این تعریف کامل نیست زیرا: شامل عقود نمی شود. که مفاد آن انتقال تعهد یا فسخ تعهد است و این تعریف شامل قراردادهای ایجاد شده برای طرفین می‌شود و تعهدی ندارد و شامل قراردادهایی نمی‌شود که یکی از طرفین یا هر دو شخص حقوقی باشند. تعریف مذکور شامل قرارداد مالکیت نمی شود و چند مورد دیگر که در هر حال برای جلوگیری از اشکال بیان شده است، می توان گفت که عقد توافقی است. اراده طرفین برای ایجاد اثر حقوقی صرف نظر از اینکه این اثر تغییر یا سقوط تعهد باشد یا تغییر یا زوال حق عینی مانند مالکیت و غیر آن مانند بیع، اجاره، وکالت و غیره. نثر ساده و روان این متن نشان می دهد که مطالب این کتاب برای درک بهتر شما طراحی و گردآوری شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/civil-rights-3/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آشنایی با هنر در تاریخ ۱ غلامعلی حاتم 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین