جمعه 22 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته اقتصادکتاب معامله گر منضبط احسان سپهریان+PDF

کتاب معامله گر منضبط احسان سپهریان+PDF

کتاب معامله گر منضبط احسان سپهریان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

اولین چیزی که شما به عنوان یک معامله گر با آن مواجه خواهید شد این است که آن منابع ذهنی که در زندگی روزمره خود برای به دست آوردن آنچه می خواهید استفاده می کنید در معاملات موثر نیستند و قدرت لازم برای تغییر را ندارند و هدایت بازار از توان هرکسی خارج است. و محدودیت های بیرونی که رفتار شما را در جامعه کنترل می کند در بازار وجود ندارد و بازار نه کنترلی بر رفتار شما دارد و نه کوچکترین انتظاری از شما دارد و نه مسئولیتی در قبال شما دارد. پیشرفت شما پذیرفته نیست.

دانلود pdf تاجر منضبط

اگر توانایی کمی در کنترل و هدایت بازار موجود دارید، از سوی دیگر، بازار قدرتی برای کنترل شما ندارد، بنابراین آنچه از بازار می‌فهمید و بر اساس اصول آن عمل می‌کنید، فقط در درون شماست و فقط می‌توانید خودتان را کنترل کنید. فقط چیزی است که شما می توانید آن را کنترل کنید و به عنوان یک معامله گر فقط این قدرت را دارید که یا از بازار پول دریافت کنید و به خودتان بدهید یا پول خود را به معامله گران دیگر بدهید و انتخاب خود برای انجام یکی از این دو کار توسط عوامل روانی مختلف مصمم هستند که هیچ ربطی به بازار ندارند و تا زمانی که مهارت های جدید مورد نیاز برای سازگاری با محیط متفاوت این رشته را یاد نگیرید، همیشه در دوراهی انتخاب خواهید بود.

دانلود کتاب تاجر منضبط

کتاب تاجر منضبط نوشته قلم چیره دست احسان سپهریان است که با توجه به ویژگی های این بازار و فراز و نشیب های موجود در این زمینه که حاصل زحمات فراوان وی است بهترین مطالب را برای شما عزیزان طراحی و تنظیم کرده است. سال ها تجربه. در بازار است و یکی از ویژگی های این کتاب این است که نثری روان دارد به طوری که همه مطالب برای عموم قابل درک است و محتوای این کتاب یکی از به روزترین مطالب موجود است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/disciplined-trader/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تحلیل و طراحی مدار های الکترونیک جلد ۱ تقی شفیعی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین