جمعه 25 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیکتاب تکنیک های محاسبات سریع ریاضی مصطفی باقری+PDF

کتاب تکنیک های محاسبات سریع ریاضی مصطفی باقری+PDF

کتاب تکنیک های محاسبات سریع ریاضی مصطفی باقری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

با توجه به سختی و پیچیدگی محاسبات ریاضی در کنکور اخیر که برای دانش آموزان مشکل ایجاد می کرد، این کتاب برای حل مشکلات این دسته از دانش آموزان تدوین و طراحی شده است که باعث شده دانش آموزان احساس راحتی کنند و از محاسبات نترسند. . تست های مربوطه را حل کنید.

دانلود کتاب تکنیک های محاسبات سریع ریاضی مهروماه

کتاب «لقمه طلایی تکنیک های محاسبات سریع ریاضی» کتابی است که به دانش آموزان و حتی دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور سراسری و آزمون های مختلف را دارند کمک کرده است تا بتوانند محاسبات را بر اساس چهار عملیات اصلی به راحتی و با خیال راحت انجام دهند. با این حال، این روش های بیان شده می تواند برای هر کسی مفید باشد، زیرا ما هر روز در زندگی خود با محاسبات سر و کار داریم.

دانلود کتاب محاسبات سریع ریاضی pdf

این کتاب توسط آقای مهندس مصطفی باقری طراحی و تنظیم شده است که این کتاب را برای دانشجویان گردآوری کرده و محتوای این کتاب را به شیوه خود با نثری روان و ساده و زبانی ساده طراحی کرده است که باعث شده دانش آموزان با اشتیاق آن را بخوانند. و این کتاب شامل 303 صفحه می باشد، البته هر قسمت و آموزش موجود در آن کاربردی، مختصر و مفید است، بنابراین می توانید مطالب این کتاب را به سرعت مطالعه کنید. ناشر کتاب مهر و ماه از انتشارات شناخته شده در زمینه آموزش ابتدایی و متوسطه است. این کتاب چند سالی است که منتشر شده و در راس توجه دانش آموزان و معلمان قرار گرفته است و تمامی علاقه مندان می توانند نسخه PDF کتاب را در گت پارس پی دی اف دانلود کنند.

دانلود رایگان کتاب محاسبات سریع ماهروماه PDF

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تسلط بر محاسبات می تواند اعتماد به نفس افراد را در آزمون ها افزایش دهد. بنابراین مطالعه این کتاب توصیه می شود.

این کتاب بر اساس نیازهای آموزشی و مهارتی دانش آموزان طراحی شده است، بنابراین شامل حواشی و موضوعات غیر ضروری نمی شود.

یادگیری روش های این کتاب کمک می کند هر جا که نیاز به محاسبه باشد، از دروس ریاضی گرفته تا فیزیک و شیمی، بهره وری افراد افزایش می یابد و ممکن است افراد مشتقات و انتگرال ها یا فرمول های فیزیک را خوب بدانند، اما به دلیل کندی یا ضعیف بودن محاسبات. . نتیجه نهایی درستی پیدا نمی کند و این کتاب راهی برای رهایی از این وضعیت تلقی می شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/fast-math-calculations/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب آموزش و پرورش تطبیقی احمد آقازاده 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین