سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیکتاب زمینه روانشناسی هیلگارد دکتر محمد نقی براهنی+PDF

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد دکتر محمد نقی براهنی+PDF

کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد دکتر محمد نقی براهنی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب هیلگارد در زمینه روانشناسی با ترجمه محمدتقی براهنی در دو حوزه آگاهی رسانی می کند که عبارتند از: حوزه اول وضعیت کنونی روانشناسی را ارائه می دهد به این معنی که یافته های مهم این حوزه را مرور می کند تا با آن آشنا شوید. حقایق ثابت شده در این زمینه و زمینه دوم این است که ماهیت تحقیق در روانشناسی را به گونه ای بررسی می کند که مشخص می کند روانشناسی با چه طرحی در یک برنامه تحقیقاتی خاص برای ارائه شواهدی برای تأیید یا رد نظریه ایجاد می کند و از این طریق متوجه خواهید شد که برای هر ادعای جدید چه نوع شواهدی باید ارائه شود؟

خرید اینترنتی کتاب روانشناسی هیلگارد

کتاب روانشناسی هیلگارد توسط ریتا ال. اتکینسون، ریچارد سی. اتکینسون، ادوارد ای. داریل جی. اسمیت. بام، سوزان نولن و هوکسما ترجمه دکتر محمد نقی براهنی، دکتر بهروز بیرشک، مهرداد بیک، دکتر رضا زمانی، دکتر سعید شاملو، دکتر مهرناز شهرآرای، دکتر یوسف کریمی، نیسان گاهان، مهدی محی الدین و دکتر کیانوش هاشمیان که توسط انتشارات رشد طراحی شده است. و تصحیح شده است و رشته روانشناسی هیلگارد به تصحیح مرحوم دکتر براهنی دارای امتیازات فراوانی است که می توان به دقت در انتقال مباحث اشاره کرد به دلیل اینکه ایشان پوشش کاملی از شاخه های مختلف داشته است. روانشناسی، یک متن منحصر به فرد ایجاد شده است

کتاب هیلگارد را با تخفیف بخرید

زیرا استقبال گسترده دانشجویان و اساتید از کتاب روانشناسی هیلگارد به سرپرستی و ویراستاری مرحوم دکتر محمدتقی براهنی که آن را به چاپ بیست و دوم و شمارگان بیش از یکصد هزار نسخه رساند، نویسنده را مجبور کرد تا آخرین ویرایش کتاب مذکور را منتشر کند. و باید هر چه زودتر در اختیار اهالی علم قرار گیرد، اما صاحب نظران می دانند که آثار با نقص بسیار کم، منوط به ارائه مهارت ها و اقدامات مختلف از جمله صرف وقت زیاد و رشته روانشناسی هیلگارد است. ، تصحیح مرحوم دکتر براهنی دارای امتیازات فراوانی است. در متن قبلی به آن اشاره کردم و یکی از دغدغه های اصلی نویسنده تهیه و چاپ کل متن کتاب در یک جلد بود تا اساتید و دانشجویان بتوانند با سهولت بیشتری به فهرست ها، منابع و پیوست های این کتاب دسترسی داشته باشند. هم اکنون متن ترجمه شده در یک جا و بدون کم و کاستی به خوانندگان این کتاب ارائه می شود و متون اصلی این کتاب از جامع ترین مطالب موجود در کشور است که به تنهایی از ارزش بالایی برخوردار است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/hilgards-field-of-psychology/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین