یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیکتاب درآمدی بر روانشناسی دین مسعود آذربایجانی+PDF

کتاب درآمدی بر روانشناسی دین مسعود آذربایجانی+PDF

کتاب درآمدی بر روانشناسی دین مسعود آذربایجانی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب مقدماتی روانشناسی دین به عنوان درسنامه و منبع آموزشی و تستی برای دانشجویان رشته های روانشناسی، الهیات و الهیات در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری طراحی و تهیه شده است و علاوه بر جامعه دانشگاهی، تمامی علاقه مندان می توانند استفاده کنند. مطالب این کتاب و روانشناسی دین یکی از زیرشاخه های دین است که به این موضوع می پردازد و دارای خاصیت متنی ساده و روان است.

دانلود کتاب مقدماتی روانشناسی دین پیام نور

در رابطه با مطالب این کتاب می توان بیان کرد که دین در همه عرصه های جامعه امروزی نقش پر رنگی دارد و گستره وسیعی دارد و همچنین مطالعه دین شاخه های فراوانی متناسب با حوزه های شناخته شده و روانشناسی پیدا کرده است. دین یکی از فروع است. نکته اصلی و مهم، دین پژوهی است که پیوندی قوی، گسترده و پایدار با دین و دینداری دارد و این کتاب ذکر شده در زمینه روانشناسی پژوهشگاه ناحیه و دانشگاه، کتاب درسی مناسبی برای دانش آموزان و دانشجویان می باشد. روانشناسی، الهیات و الهیات. در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز مهم است.

روانشناسی دین pdf

از سلسله وظایف روان شناسی دین می توان به مواردی چون بررسی پدیده دینداری از منظر روانشناسی و توصیف و تبیین عوامل و زمینه های دینداری، ابعاد آن، سنجش و سنجش دینداری و آثار آن اشاره کرد. پیامدهای زندگی فردی و اجتماعی این یک علم است و امروزه در انجمن روانشناسی آمریکا یک بخش مستقل و مجزا به شاخه روانشناسی دین اختصاص یافته است و نشریات علمی و سایت های اینترنتی و کنفرانس های جداگانه جداگانه نیز به این موضوعات می پردازند و این رشته دریافت کرده است. توجه به نوعی در تعداد زیادی از دانشگاه های معتبر و مطرح دنیا به طور رسمی به عنوان یک واحد درسی شناخته می شود و گاه به عنوان یک رشته تخصصی نیز در نظر گرفته می شود و در کتاب مقدمه روانشناسی دین به دلیل فرصت محدود تنها کافی است: مهم ترین مسائل، نظرات و دیدگاه ها مطرح شود.

کتاب مقدماتی روانشناسی دین pdf

فصل اول این کتاب به تعریف روان شناسی دین، تاریخچه و روش شناسی آن می پردازد و فصل دوم به نظریه های سه روان شناس مشهور به نام های ویلیام جیمز، فروید و یونگ و ابعاد دین و دینداری می پردازد. ، و شرایط درک دینداری و دیدگاه های مرتبط را بررسی می کند. در فصل سوم به ابعاد دین پرداخته شده و در فصل چهارم اشاره ای کوچک به تاریخچه و روش های سنجش دینداری، مبانی نظری و مشکلات موجود سنجش دینداری شده است و در نهایت در فصل پنجم تأثیرات دینداری در سطح فردی و اجتماعی و همچنین هزینه دینداری را مورد بررسی قرار داده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/an-introduction-to-the-psychology-of-religion/

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب طراحی ساختمان های بتنی با نرم افزار Etabs 2015 سری عمران 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین