یکشنبه 24 تیر 1403

کتاب ریاضی عمومی ۲ حسین فرامرزی+PDF

کتاب ریاضی عمومی ۲ حسین فرامرزی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب ریاضی عمومی 2 که توسط حسین فرامرزی طراحی و ویرایش شده است و به تشریح مباحثی از قبیل ریاضیات، ریاضی فنی و مهندسی، ریاضی عمومی می پردازد و این کتاب به همراه درسنامه و نکات کلیدی، خلاصه درس + 707 مسئله با پاسخ تشریحی طراحی شده است و برای دانشجویان رشته های مهندسی موتور، رشته های فنی و مهندسی پایه و رشته های علوم پایه و مناسب برای دانشجویان رشته های مهندسی و فنی و مهندسی می باشد. s، ژئوفیزیک و هواشناسی، علوم کامپیوتر، آمار، MBA و آزمون استخدامی دبیر ریاضی.

کتاب ریاضی عمومی 2 برون مرزی

کتاب ریاضیات عمومی 2 نوشته حسین فرامرزی است و این کتاب شامل کلیه مطالب مرتبط با ریاضیات عمومی 2 می باشد و روش ارائه مباحث این کتاب به این صورت است که هر فصل در دو قسمت کتاب درسی و نمونه سوالات گنجانده شده است و در قسمت اول مطالب به صورت ساده و روان ارائه شده و مطالب غیرضروری ارائه شده و مطالب غیرضروری در یادگیری هر قسمت نیز کاهش یافته و همچنین از ارائه مطالب غیرضروری در مطالب مختلف جلوگیری شده است هر فصل کتاب شامل سوالات امتحانی دانشگاه های شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، تهران و دانشگاه های آزاد تهران جنوب، تهران مرکزی، شمال تهران، علوم و تحقیقات، قزوین، کرج و… از سال 1383 تا 1390 است که در این بخش تنظیم شده است.

ریاضی عمومی 2 برون مرزی

این کتاب را به دلیل مطالب ساده و روان و همچنین به دلیل اینکه اکثر سوالات امتحانی دانشگاه از کتاب های آدامز مارون می باشد به دانشجویان پیشنهاد می کنیم. دمیدویچ و بردلی، بخشی از سوالات این کتاب ها و البته کتاب های دیگری که مفاهیم مهمی دارند نیز بیان شده است تا دانش آموز نیازی به مراجعه به منبع دیگری از سوالات نداشته باشد و این کتاب حاوی بیش از 760 سوال با پاسخ کاملا تشریحی است که از نظر تنوع و تعداد می توان آن ها را برجسته تر و قابل اعتمادتر در میان سایر سوالات ریاضی عمومی دانست. سوال و فقط پاسخ نهایی داده می شود.

ریاضی عمومی ۲ حسین فرامریزی pdf

پیشنهاد می کنیم در صورت داشتن زمان کافی و برای کسب تسلط بیشتر به سراغ آنها رفته و نام منبع هر سوال در مقابل آن قید شود. یکی از ویژگی های این طرح این است که دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های مختلف می توانند سطح علمی خود را با سایر دانشگاه ها مقایسه کنند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/general-mathematics-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق کار ۱ محمد رضا معین 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین