یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیکتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت ۲ مسعود نیکوکار+PDF

کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت ۲ مسعود نیکوکار+PDF

کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت ۲ مسعود نیکوکار+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 2 (حسابداری، اقتصاد، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت دولتی) که توسط دکتر مسعود نیکوکار طراحی و تنظیم شده است دارای موضوعاتی از قبیل: ریاضیات و آمار، ریاضیات و آمار در مقطع کارشناسی، ریاضیات و مباحث مدیریتی و هر یک از این موارد است.

ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 2 مسعود نیکوکار pdf

این کتاب بر اساس آخرین تغییرات سرفصل های مصوب وزارت علوم و تحقیقات تهیه شده است. این کتاب در هفت فصل طراحی و تنظیم شده است که به کمک دانشجویان آمده است. هر فصل به بخش های کوچکتر تقسیم می شود. در هر بخش مطالب به صورت ساده و روان برای درک بهتر دانش آموز در قالب مثال هایی که در زندگی روزمره رایج است ارائه شده است. .

کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 2 مسعود نیکوکار pdf

کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 2 استاد مسعود نیکوکار از سری دروس پایه و تکمیلی حسابداری، اقتصاد و شامل زیرگروه مدیریت صنعتی، بازرگانی، بیمه و دولتی می باشد و آموزش های موجود در این کتاب به عنوان پایه آموزش ریاضی کاربردی مورد تایید اساتید دانشگاه صنعتی امیر کبیر قرار گرفته است و یکی از کتاب های برجسته این رشته محسوب می شود.

دانلود کتاب ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 2 نیکوکار

سال ها پیش یکی از دغدغه های دروس ریاضی یادگیری مفاهیمی چون قطعی، معکوس ماتریسی، مشتقات، معادلات انتگرال و دیفرانسیل بود که به دلیل نبود روش های یادگیری آسان و راحت، تعداد زیادی از دانش آموزان را با چالش های جدی روبه رو می کرد، اما اکنون با وجود کتاب های آموزشی مانند این کتاب، یادگیری ریاضیات هر چقدر هم که به سختی کار را انجام دهد، آسان تر شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/mathematics/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب موج آزمون شیمی پایه مسعود جعفری 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین