یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیکتاب روش های محاسبات عددی دکتر فهیمه سلطانیان+PDF

کتاب روش های محاسبات عددی دکتر فهیمه سلطانیان+PDF

کتاب روش های محاسبات عددی دکتر فهیمه سلطانیان+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است. 

محاسبات عددی به عنوان یکی از دروس مورد نیاز و مهم در مهندسی و علوم پایه محسوب می شود و روش های محاسبات عددی به منظور حل آن مجموعه از مسائل ریاضی پیوسته، به راه اندازی، مطالعه و انجام روش های محاسباتی تقریبی می پردازد. از طرفی ریاضیات گسسته برای آنها راه حل تحلیلی محسوب نمی شود و یا حل تحلیلی آنها دشوار و دشوار است.

دانلود کتاب محاسبات عددی پیام نور pdf

از طریق الگوریتم ها و روش های عددی شرح داده شده در این کتاب در ارتباط با محاسبات عددی و در زمینه اعداد حقیقی و مختلط، توانایی پاسخگویی دقیق به بسیاری از مسائل پیچیده در تحلیل، جبر خطی و معادلات را به دست خواهید آورد. پاسخ تقریبی نزدیک به پاسخ واقعی را برای آنها دریافت کنید و در حال حاضر طیف گسترده ای از نرم افزارهای کاربردی در مهندسی و علوم از روش های محاسباتی عددی به عنوان ابزاری مهم و مفید برای حل مسائل ریاضی و محاسبات استفاده می کنند.

روش های محاسبه عددی دکتر فهیمه سلطانیان PDF

کتاب حاصل تلاش چندین ساله نویسندگان در این زمینه است که تمام تلاش خود را به کار گرفته تا تمامی مباحث این رشته به صورت کاملا خودآموز و با نثری روان، شیوا و قابل فهم برای دانشجویان مقطع کارشناسی طراحی و تنظیم شود. یکی از مزایای این کتاب است. قابل ذکر است کلیه سرفصل های موضوعی مصوب شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای این دوره که در شکل 9 فصل طراحی و تدوین شده است.

دانلود کتاب PDF روش های محاسبات عددی دکتر فهیمه سلطانیان

بدون شک یکی از مباحث مهم در این زمینه در محاسبات عددی، مبحث خطاها است که در فصل اول به طور کامل توضیح داده شده است و در فصول بعدی به ترتیب منطقی و مستقل، روش های مورد نیاز برای حل عددی مسائل مختلف بیان شده است. و بسیار مورد بحث قرار گرفته است و در نهایت می توان گفت که این کتاب یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب های آموزشی مرتبط با این حوزه به شمار می رود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/calculation-methods/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حقوق جزای اختصاصی ۱ جرایم علیه اشخاص حسین میرمحمد صادقی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین