یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی...

کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران+PDF

کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری کتابی است که علاوه بر درسنامه ای جامع و مفید، شامل تست های طبقه بندی شده با پاسخ تشریحی می باشد و این کتاب نوشته هادی رنجبران می باشد. تست های آزمون کارشناسی ارشد و دکتری از سال 1370 تا 1394 اضافه شده است.

دانلود رایگان کتاب آمار و احتمال هادی رنجبران

کتاب آمار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری مورد توجه اساتید محترم و دانشجویان عزیز قرار گرفته است که به چاپ های زیادی رسیده است و در این کتاب با توجه به سرفصل های مصوب و مصوب دانشگاه برای درس آمار و احتمال ، رشته های مدیریت و حسابداری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مجموعه علوم جغرافیایی و مجموعه محیط زیست به گونه ای تدوین و تنظیم شده است که به عنوان یک منبع آموزشی جامع و کامل و همچنین خود کامل به شمار می رود. -مطالعه برای یادگیری علم آمار. آمار و احتمال مصائب را می توان در 800 نوع مثال مختلف با پاسخنامه تشریحی و تست های آزمون های ارشد و دکتری چند ساله با حل تشریحی آنها یافت و این کتاب برای رشته هایی مانند مدیریت و حسابداری و شهری و منطقه ای قابل استفاده است. برنامه ریزی و مجموعه ای از علوم جغرافیایی و محیطی است.

آمار و کاربرد آن در مدیریت pdf

آمار و احتمال مدیریت و حسابداری اثر هادی رنجبران مجموعه ای کامل و جامع از تئوری آمار و احتمال و استنباط آماری برای درس آمار در رشته های مدیریت و حسابداری می باشد و تمامی مسائل و آزمون ها دارای پاسخنامه کاملا تشریحی و در اکثر آنها، راه حلی وجود دارد. در اختیار آنها قرار می گیرد و آمار می گویند یک موضوع کاملاً علمی شامل فنون و روش هایی است که با توجه به اینکه بخش آمار به دو گروه تقسیم می شود در جمع آوری، طبقه بندی، جمع بندی، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات استفاده می شود. می تواند شامل آمار توصیفی باشد که بخشی از آمار است که ارائه و پردازش اطلاعات را جمع آوری و خلاصه می کند، اما در گروه دیگر آمار استنباطی است که محقق با استفاده از مقادیر نمونه آمار را محاسبه می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/statistics-and-probability-and-its-application-in-management-and-accounting/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مختصر حقوق خانواده حسین صفایی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین