یکشنبه 24 تیر 1403

کتاب موج آزمون ریاضی نشر الگو+PDF

کتاب موج آزمون ریاضی نشر الگو+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است. 

موج آزمون از سری کتاب های باکیفیت است که حاوی سوالات جامعی است که شامل انواع سوالات مرتبط با ریاضی می باشد. می توان گفت فردی که این کتاب را به طور کامل و جامع خوانده باشد در کنکور از درس ریاضی احساس راحتی می کند. در این کتاب که طراحی و تنظیم شده است می توانید هر نوع سوالی را که می خواهید بپرسید که پیشنهاد فوق العاده ای برای کنکورهای عزیز است و این کتاب همراه با پاسخ های تشریحی جامع است که دانش آموزان را به خوبی راهنمایی می کند.

مدل جامع انتشارات ریاضی

دانشجویان غایب این دوره می توانند با خیال راحت این کتاب را خریداری کنند زیرا دارای سوالات استاندارد و انواع سوالات قابل طرح در کنکور این درس می باشد و در حین مطالعه نگران حجم این کتاب نباشند. ، زیرا با بررسی سریعی که می توانید در رابطه با این کتاب داشته باشید بسیار مفید خواهد بود و می توانید با خیال راحت به سوالات مطرح شده از این درس در کنکور پاسخ دهید و نگران درصد کسب شده در این درس نباشید زیرا مطمئناً یک درصد بالا انجام داد

دانلود موج تستی ریاضی

به هیچ وجه از این درس نترسید، بلکه سعی کنید با مطالعه دقیق و صحیح این کتاب این درس را به نقطه قوت خود تبدیل کنید و روش مطالعه ریاضی با روش زندگی یکی نیست، باید قلم به دست بگیرید. و کاغذ و تا حد امکان به سوالات پاسخ دهید. برای پاسخگویی طراحی شده است و هیچکس با دیدن سوالات این کتاب ریاضی را یاد نگرفته است و در مراحل ابتدایی ممکن است برای شما سخت باشد و برای هر سوال زمان زیادی صرف کنید، اما به یاد داشته باشید که شما سرعت به مرور زمان افزایش می یابد و شیرینی آن افزایش می یابد. شما ریاضی را احساس می کنید، اما یکی از اصلی ترین مشکلاتی که بچه ها از آن شکایت می کنند این است که سؤالات ریاضی وقت گیر هستند و معمولاً نمی توانند به همه سؤالات پاسخ دهند. حالا راه حل این مشکل چی میتونه باشه؟ شما باید قبل از کنکور سراسری تعداد زیادی تست را حل کنید تا ذهن شما در مدت زمان کوتاهی توانایی پاسخگویی به سوالات را پیدا کند. یکی از کتاب های خوبی که می تواند در این راه به شما کمک کند، موج تست ریاضی نشر نمونه است.

pdf موج تست ریاضی

از سری خواص مثبت این کتاب در مجموع دارای 176 تست و 2059 تست می باشد که تعداد تست های هر فصل به شرح زیر است: 1- بازه و مجموعه 2 تست حد و پیوستگی 11 تست 2- الگو و دنباله 5 تست مشتق. 13 تست 3-قدرت، ریشه، اتحاد 7 آزمون کاربرد مشتق 11 تست 4-معادله، تعیین علامت 13 تست هندسه تحلیلی 9 تست 5-مقدار مطلق 8 آزمون آمار و احتمال 17 تست 6-توابع نمایی و لگاریتمی 12 تست شبیه ساز قلم چی 16 تست 7-موضوع 19 تست جامع کتبی 3 تست 8- مثلثات 16 کنکور سراسری 4 تست 9- تمامی سوالات تست ها به سبک کنکور سراسری طراحی شده است. 10- نویسندگان سعی می کنند انواع سوالات را به گونه ای طراحی کنند که شما با هر نوع سوال آشنا شوید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/math-test-wave/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب درآمدی بر روانشناسی دین مسعود آذربایجانی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین