یکشنبه 24 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوترکتاب زبان تخصصی کامپیوتر منوچهر حقانی+PDF

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر منوچهر حقانی+PDF

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر منوچهر حقانی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر دارای مطالب و مباحث کامل و جامع در رابطه با کامپیوتر می باشد که اطلاعات کامل و به روزی را در اختیار دانشجویان قرار داده است و همچنین این کتاب دارای محتوای علمی برجسته ای است که آن را از سایر کتاب های موجود در این زمینه متمایز می کند.

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر حقانی

کتاب انگلیسی تخصصی برای دانشجویان کامپیوتر تالیف منوچهر حقانی است و این کتاب برای دانشجویان رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس زبان تخصصی به ارزش 2 واحد طراحی و تهیه شده است و آموزش زبان انگلیسی در تمامی رشته ها برای دانشگاه ها بر اساس متون تخصصی همان رشته و برگرفته از کتاب های مرجع و برجسته دانشگاه های سراسر جهان می باشد و هدف اصلی و هدف تخصصی تستی و تستی این کتاب ارتقای سطح زبان کامپیوتری و ارتقای سطح تخصصی کامپیوتر و ارتقای سطح موضوع تخصصی کامپیوتر است. زمینه وارد مسائل عملی نشوید و از اطلاعات نظری خود بهترین استفاده را ببرید.

کتاب زبان تخصصی کامپیوتر pdf

امروز برای شما دوستان عزیز کتاب pdf کامل زبان انگلیسی ویژه دانشجویان کامپیوتر نوشته منوچهر حقانی را طراحی و تنظیم کرده ایم. این کتاب برای دانشجویان کامپیوتر در مقاطع کارشناسی و کاردانی به عنوان منبع اصلی درس زبان تخصصی به ارزش 2 واحد طراحی شده است. همچنین علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان نیز می توانند از محتوای این کتاب برای افزایش دانش خود در زمینه کامپیوتر استفاده کنند. همچنین این کتاب به قلم منوچهر فرهادی در 15 درس طراحی و تنظیم شده است که هر درس حاوی مطالب مهم و ارزشمند مرتبط با عنوان همان درس می باشد. از سری کتاب هایی است که در دانشگاه های سراسر کشور تدریس می شود و سوالات زیادی از این مبحث در آزمون ها طراحی شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/specialized-computer-language/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب مقدمه ای بر نظریه های یادگیری علی اکبر سیف 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین