سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوترکتاب آمادگی برای آزمون های استخدامی کامپیوتر کاظم زرین+PDF

کتاب آمادگی برای آزمون های استخدامی کامپیوتر کاظم زرین+PDF

کتاب آمادگی برای آزمون های استخدامی کامپیوتر کاظم زرین+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

در کتاب کامپیوتر آزمون های استخدامی تمامی مطالب به صورت خلاصه، جامع، کاربردی و تصویری به همراه بیان نکات کلیدی و مهم و تمامی کلیدهای میانبر به صورت ساده و روان طراحی و تنظیم شده است و این کتاب جلد هفتم از مجموعه کتاب های آمادگی آزمون های استخدامی می باشد که با دقت و توجه لازم تالیف شده است.

دانلود کتاب آمادگی برای آزمون های استخدامی کاظم زرین

این کتاب ویرایش جدید جلد هفتم از مجموعه کتاب های آمادگی آزمون استخدامی است که برای پاسخگویی به نیاز داوطلبان آزمون استخدامی رشته کامپیوتر یا فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL) گردآوری و طراحی شده است. در این کتاب هفت مهارت ICDL به صورت معجزه آسا و مفید با بیان نکات و سوالات کلیدی آموزش داده شده است که شامل هفت فصل اول می باشد و در 3 قسمت طراحی و تنظیم شده است. 1، 10، ورد، اکسل، اکسس، پاورپوینت، اینترنت و مبانی فناوری اطلاعات و موارد دیگر.

بهترین کتاب کامپیوتر برای آزمون استخدامی

در قسمت دوم آزمون های استخدامی سال های گذشته و آزمون های طراحی شده تدوین شده است و در قسمت سوم پاسخنامه آزمون ها بیان شده است که در ویرایش جدید کتاب فصل هشتم: مبانی فناوری اطلاعات برای پوشش مطالب پیشرفته تر که منبع طرح سوال هستند و ملاک آموزشی در مجموعه نسخه های 3 تا 10 آفیس و با ترتیب نسخه های 3 و 0 آفیس، دارای ضوابط آموزشی به ترتیب نسخه های 3 و 1 و دارای نسخه 3 و 1 می باشد. sion در نظر گرفته شده است.

دانلود کتاب کامپیوتر کاظم زرین pdf

همچنین در بررسی آزمون‌های برگزار شده در سال‌های اخیر مشاهده شد که همچنان از نکات مفهومی و بعضاً نکات ویژه نسخه‌های قبلی آفیس و ویندوز که در سری آزمون‌ها برای بی نیاز کردن داوطلبان استفاده می‌شود، سؤالات طراحی می‌شود و توصیه می‌شود برای یادگیری سرفصل‌های فصل دوم تا هفتم از رایانه استفاده کرده و مباحث را در حین مطالعه تمرین کنید، به گونه‌ای که در نوع سؤال شما کاملاً قابل حفظ باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/computer/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب فلسفه و منطق جامع مهر و ماه ویژه کنکور ۱۴۰۲

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین