سه‌شنبه 2 مرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته کامپیوترکتاب زبان تخصصی رشته کامپیوتر مهدی یوسف خانی+PDF

کتاب زبان تخصصی رشته کامپیوتر مهدی یوسف خانی+PDF

کتاب زبان تخصصی رشته کامپیوتر مهدی یوسف خانی+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

این کتاب از سری کتاب های آموزشی طراحی و تهیه شده برای مطالعه دانشجویان رشته کامپیوتر دانشگاه پیام نور می باشد که با در بر داشتن مطالب مفید و اولیه ای که این کتاب شامل می شود به کتابی جامع و کامل مرتبط با زبان تخصصی تبدیل می شود. این اثر توسط مهدی یوسف خانی نوشته شده است.

دانلود کتاب زبان تخصصی کامپیوتر مهدی یوسف خانی pdf

با توجه به اینکه این کتاب از سری کتاب های دانشگاه پیام نور می باشد و اصول اولیه ای که پام نور در روش تدریس خود یعنی آموزش به صورت نیمه حضوری دارد، تمامی مطالب مندرج در این کتاب برگرفته از به روزترین منابع که جامع هستند. بالاست و در زمینه زبان تخصصی جزو کتاب های شاخصی است که دانشجویان مطالعه کرده اند.

دانلود رایگان کتاب زبان کامپیوتر pdf

علاوه بر اینکه این کتاب شامل تمامی مطالب می باشد، برای اینکه دانشجو بدون نیاز به استاد در این درس پیشگام باشد، تمامی مفاهیم و مطالب بیان شده در این کتاب دارای ویژگی های خودآموزی می باشد تا دانشجو می تواند بدون حضور استاد در این دوره بهترین نتیجه ممکن را بگیرد. در امتحانات دانشگاهی خود موفق شود و موفق باشد. همچنین این کتاب توسط اساتید برجسته و معتبر کشور تدوین و گردآوری شده است که مطالب زبان تخصصی مرتبط با رشته کامپیوتر را مورد بحث و بررسی قرار داده اند.

PDF زبان تخصصی رشته کامپیوتر

زبان انگلیسی عمومی که پیش نیاز زبان تخصصی محسوب می شود، قبل از مطالعه این کتاب، دانشجو باید با کتابدار عمومی آشنا باشد تا بتواند این کتاب را به طور کامل یاد بگیرد، در غیر این صورت این امکان وجود دارد که در حین مطالعه این کتاب در آنجا وجود داشته باشد. مشکل کتاب است و همانطور که همه می دانیم زبان انگلیسی یکی از الزامات درس انسانی امروزی است که مخصوصاً به دانشجویان کامپیوتر توصیه می شود زیرا این دانشجویان همیشه با کامپیوتر سر و کار دارند و زبان کامپیوتر زبان دیگری نیست.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/specialized-computer-language-2/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب ریاضیات کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین