شنبه 29 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته اقتصادکتاب ۲۰۰۰ تست اقتصاد کلان محسن نظری+PDF

کتاب ۲۰۰۰ تست اقتصاد کلان محسن نظری+PDF

کتاب ۲۰۰۰ تست اقتصاد کلان محسن نظری+PDF برای شما علاقه مندان به کتاب در وب سایت پی دی اف بست آماده به معرفی است.

کتاب آزمون اقتصاد کلان 2000 ویژه رشته اقتصاد است که محسن نظری با 15 سال سابقه تدریس و تدریس این درس در اختیار علاقه مندان قرار داده است. برای دوره های آمادگی برای مقاطع کارشناسی ارشد و اقتصاد کلان برای رشته هایی مانند اقتصاد و مدیریت در دانشکده اقتصاد دانشگاه مناسب است. تهران دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه بوعلی، وزارت فرهنگ و آموزش عالی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و چندین موسسه خصوصی در تهران است.

کتاب PDF آزمون اقتصاد کلان 2000

کتاب آزمون اقتصاد کلان 2000 شامل سوالات چهارگزینه ای اقتصاد کلان می باشد که با سال ها سابقه تدریس و تدریس دکتر نظری و همچنین نیاز دانشجویان طراحی و تنظیم شده و این کتاب را طراحی و تنظیم کرده است. طراحی و گردآوری سؤالات این کتاب به گونه ای سعی شده است که هر سؤال به درک عمیق مطالب کمک کند و ابهام دانش آموز را در مبحث مورد مطالعه و سؤالات کتاب 2000 آزمون اقتصاد کلان با در نظر گرفتن استانداردهای آزمون ارشد و با نگاه و نقطه نظر تحلیلی و محاسباتی برنامه های آموزشی که به درک مطالب کمک می کند طراحی و تنظیم شده و با نثری ساده و روان و با در نظر گرفتن درجه سختی و سهولت طراحی و ارائه شده است. سوالات و پاسخ های دقیق و جامع به سوالات در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. این به آنها کمک می کند تا راه حل های عملیاتی ارائه شده را به خوبی یاد بگیرند. همچنین در کتاب تست اقتصاد کلان 2000 سوال چهارگزینه ای اقتصاد کلان با پاسخ غلط نیز دارای توضیح آموزشی و کامل می باشد تا فرآیند یادگیری به طور کامل اجرا شود و دانش آموز متوجه صحت موضوع ارائه شده در هر سوال شود. البته در طراحی سوالات به آموزش راه حل ها و تست های سریع توجه کافی شده است تا دانش آموز میانبرهای لازم برای پاسخگویی به سوالات را بیاموزد.

دانلود رایگان کتاب اقتصاد کلان محسن نظری pdf

دانشجویان عزیز می توانند از این کتاب به عنوان بانک سوالات جامع و کامل استفاده کنند و پس از مطالعه کامل دروس و کتاب های مرتبط با اقتصاد کلان در آزمون شرکت کرده و نقاط قوت و ضعف خود را در این مباحث شناسایی کرده و در قسمت پاسخنامه امتحان کنند. بر این اساس دانش آموز با نکاتی که سوال بر اساس آن نکته طراحی شده است آشنا می شود و همچنین فرمول ها و موضوعات درسی که سوال بر اساس آن طراحی شده است به اندازه کافی در پاسخنامه توضیح داده می شود و سپس با ترکیب روند تدریس درس و فرمول مورد نیاز برای حل سوال، روند رسیدن به پاسخ صحیح و صحیح بیان شده است، به طوری که استفاده از این نکات آموزشی که محصول سال ها تجربه دکتر نظری در مقابله با دانش آموزان و دانشجویان است. تدریس این مطالب در دانشگاه باعث شده داوطلبان از کتاب 2000 سوال تست اقتصاد کلان استفاده کنند. چهار گزینه اقتصاد کلان برای یادگیری و یادگیری این فصل ها به کتاب دیگری نیاز ندارد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

https://parspdf.com/downloads/2000-macroeconomic-test/

 

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب روانشناسی در قرآن (مفاهیم و آموزه ها) محمد کاویانی 

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین